Puchar Wójta dla PZOL

21 września 2019 na strzelnicy PGE Energia Odnawialna S.A. w Międzybrodziu Bialskim odbyły się 28. Gminne Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Czernichów. Celem imprezy jest popularyzacja sportu strzeleckiego, wyłonienie najlepszych strzelców oraz integracja społeczności lokalnej.

Do rywalizacji na stanęło 25 drużyn kategoriach: „Samorządowcy”, „Stowarzyszenia”, „Służby mundurowe”, „Zakłady pracy”, „Niezrzeszeni”. Puchary otrzymali również najlepszy strzelcy w kategorii indywidualnej kobiet i mężczyzn.

Nasza czteroosobowa drużyna zdobyła aż 173 punkty, co zapewniło znaczną przewagę i tym samym I miejsce na podium dla PZOL w kategorii „Zakłady pracy”. Pan Tadeusz Dudziak, wieloletni pracownik PZOL Sp. z o.o., w kategorii indywidualnej mężczyzn wywalczył również I miejsce (64 pkt).