Uroczystość Odpustowa 2026

W piątek, 15 maja 2026 roku, na naszym Oddziale Opiekuńczo-Leczniczym Psychiatrycznym odbyła się uroczystość odpustowa ku czci św. Alojzego Orione. Mszy Świętej przewodniczyli ks. dr Krzysztof Miś oraz ks. Teofil Górny, a oprawę muzyczną zapewnił zespół „Roztoka”.

W uroczystości wzięli udział pacjenci oraz pracownicy naszego Zakładu. Całość przygotował Dział Terapii Psychiatrycznej, który zadbał o każdy szczegół wydarzenia.

Po Mszy Świętej uczestnicy mogli skosztować słodkiego poczęstunku oraz zakupić chleb ze smalcem i słodycze odpustowe. To był wyjątkowy czas radości, wspólnego świętowania i wsłuchiwania się w słowa refleksji nad Słowem Bożym oraz w piękne dźwięki muzyki wykonywanej przez Zespół „Roztoka”.

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com