Uroczystość Odpustowa 2026
W piątek, 15 maja 2026 roku, na naszym Oddziale Opiekuńczo-Leczniczym Psychiatrycznym odbyła się uroczystość odpustowa ku czci św. Alojzego Orione. Mszy Świętej przewodniczyli ks. dr Krzysztof Miś oraz ks. Teofil Górny, a oprawę muzyczną zapewnił zespół „Roztoka”. W uroczystości wzięli udział pacjenci oraz pracownicy naszego Zakładu. Całość przygotował Dział Terapii Psychiatrycznej, który zadbał o każdy […]Czytaj dalej»






